23.07.2008 - STŘEDA - 18:00 hod. - Jindřichovice
FK Jindřichovice - Kraslice (kombinace dorostu a "A") 5:3 (2:2)
Branky : Surový, Jar.Lavrenčík, Potočný, Míka, Komárek

08.03.2009 - NEDĚLE - 12:30 hod. - UMT v Rotavě
FK Jindřichovice - Baník Kr.Poříčí "B" 1:5 (1:4)
   Jindřichovice se sice hned na začátku po chybě hostující obrany ujaly vedení 1:0 gólem Josefa Surového, ale to bylo z jejich strany v 1.poločase vše. Na hráčích Jindřichovic bylo vidět, že se jedná o první zápas na velkém hřišti, zatímco soupeř už měl v nohou několik odehraných zápasů. Domácí nabídli hostům góly svými chybami a Kr.Poříčí "B" je neomylně trestalo. O půlce došlo v družstvu Jindřichovic k prostřídání. Ve 2.poločase už byly ve hře náznaky, že by to mohlo jít, do tří velkých šancí se dostal Michal Komárek, ale ani jednu neproměnil. Když už po skrumáži před brankou hostů padl gól, tak ho bohužel rozhodčí neviděl. Těsně před koncem se ještě jednou trefili hosté a upravili na konečných 1:5.
Branka domácích : 2.Surový
Sestava : Kasl - Račko, J.Bigas, Suchan, Jan Lavrenčík - Surový, Havlík, Schwarz, Míka - Fojtík, Jaroslav Lavrenčík - střídali : Németh, T.Račák, J,Račák, Komárek, Horvát, P.Bigas
Diváci : 20
Rozhodčí : Balhar
- fotografie ze zápasu

15.03.2009 - NEDĚLE - 15:00 hod. - UMT v Rotavě
FK Jindřichovice - Božičany 0:2 (0:1)
   Po sobotní zabijačce dostali v 1.poločase důvěru hlavně mladí. Po delší době si v obraně zahrál také Honza Špirka a nevedl si špatně. Domácí si vytvořili několik šancí, hlavně Komárek, ale góly nám zatím nejsou souzeny. A tak se radovali ve 30.minutě hosté po tečované střele z 25 metrů. Do 2.poločasu nastoupila "stará garda" a ve spalovače šancí se pro změnu proměnili Eda Fojtík s Jardou Lavrenčíkem. Na konečných 0:2 upravili hosté po ojedinělé akci a chybě brankáře těsně před koncem. Sestava : Kasl - J.Račák, Špirka, Račko, T.Račák - Schwarz, Havlík, Jarda Lavrenčík, Potočný - Komárek, Míka - střídali : J.Bigas, P.Bigas, Surový, Suchan, Horvát, Fojtík
Diváci : 20
Rozhodčí : Magula

21.03.2009 - SOBOTA - 12:30 hod. - UMT v Rotavě
FK Jindřichovice - Sokol Citice 0:9 (0:3)
   K poslední přípravě před startem jarní části OPM jsme se bohužel nesešli jak k předchozím přátelákům, ačkoliv nás čekal výborný soupeř z I.A třídy - Sokol Citice. V 1.poločase ještě Jindřichovice jakž takž dokázaly vzdorovat, ale ve 2.půli už to byla exhobice hostů, kteří si s námi dělali co chtěli.
Sestava : Kasl - Suchan (60.Karel Surový), Špirka, Račko, T.Račák - Schwarz, Havlík, Jarda Lavrenčík, J.Račák - Komárek, Fojtík