In-počasí

Mistrovská utkání - 2017/2018

25.8.2018 - SOBOTA - 13:00 hod. - Jindřichovice
1.kolo OPM : FK Jindřichovice - TJ Luby 2:0 (0:0)
   Z důvodu malého počtu týmů v okrese Sokolov došlo ke spojení okresních přeborů Sokolova a Chebu. Naše dva okresy jsou v tomto směru průkopníky, protože takováto soutěž se v České republice nikde jinde nehraje. Jindřichovice byly zařazeny do 13-členné skupiny B a k prvnímu zápasu dorazil soupeř z okresu Cheb - TJ Luby. Pro tým Jindřichovic bylo novinkou hokejové střídání, které bude v této soutěži určitě přínosem. Od začátku se hrál vyrovnaný zápas. Hosté ohrožovali brankáře Kasla hlavně střelami z dálky, ale ten si se všemi střelami na tvrdém a hrbolatém terénu poradil. Do první velké šance Jindřichovic se dostal J.Račák, kterému hlavičku po rohovém kopu reflexivně vyrazil brankář hostů. V další šanci se objevil nováček v týmu Lukáš Malý, který se s míčem u nohy probil až před brankáře, poté se snažil z velkého úhlu zakončit, ale míč se odkutálel po brankové čáře mimo bránu. A o chvíli později se Malý snažil zády k brance přehlavičkovat brankáře, jeho pokus však zastavil nos brankáře.
   Ve 2.poločase už se domácí gólově prosadili. V 50.minutě zatáhl míč po levé straně K.Surový a od brankové čáry vrátil míč zpět na penaltu k Jardovi Lavrenčíkovi, který se nemýlil a zavěsil na 1:0. Druhé branky se domácí dočkali v 60.minutě, když si na rohový kop na přední tyči naskočil Malý a hlavou do šibenice upravil na 2:0. Hosté se snažili zápas zkorigovat, ale v brance předváděl spolehlivé zákroky Libor Kasl. Domácí ještě zahrozili několika průniky Jardy Lavrenčíka a K.Surového, ale gólem už také žádná šance neskončila. Každopádně premiéra se domácím povedla, teď by bylo dobré vítězství potvrdit příští týden ve Staré Vodě.
Branky : 50.Jar.Lavrenčík, 60.Malý
Sestava : Kasl - Rau, Rehák, J.Račák, Jan Lavrenčík - Voves, Jar.Lavrenčík, Truhlář, Fujan - K.Surový, P.Fojtík - střídali Malý, Vokoun, Havlík